#1 2013-06-24 14:48:37

 IAmBoskiM

Poszukiwacz przygód

Zarejestrowany: 2013-06-24
Posty: 1
Punktów :   

IAmBoskiM - nie oceniaj po wieku

- IAmBoskiM
- 55 lvl i 41j (za bardzo crusa nie lubię)
- Eq to Odważny obrońca u5 +5 z osłonką 100 defa na ataki długodystansowe, po 20 na ataki z bliska i magiczne, 8% na to, że kryt nie wejdzie, a reszty z osłonki nie pamiętam. Elvin u5 +5 czysty i Winslet u6 +0 czysty także. Sp to war 29j +5 (jak wbiję mu 41j to upam do +10) i blade 13j +0. Chciałbym także dodać, że mam w ekwipunku 4kk i to idzie na resa.
- Posiadam zielonego przywódcę, ale brakuje mi 3k do niebieskiego przywódcy.
- Mam na imię Darek i jestem młodym graczem, bo mam 12 lat, ale jak w nazwie tematu - nie oceniaj po wieku, bo większość osób myslało, że mam 15+ lat. Umiem ortografię. Może czasami się zdarzy, że w czymś się pomylę, ale zazwyczaj jest to bardzo trudne słowo jak np. rzeżucha (to akurat dobrze napisałem).
- Chcę do was dojść, ponieważ poszukuję dobrej atmosfery, a sądzę, że tutaj ją znajdę. I już chcę zaznaczyć, że nie zależy mi na LoD jak większości graczy w całym NosTale. Chciałbym także dodać, że mam lvl 50-59 i to oznacza, że mogę robić pieczątki Mrocznego Castry, a że jest u was rekrutacja 65+ to większość dostanie boxa i domyślam się, że chętnie się przejdzie. A jak dobiję 65 lvl jakoś to zacznę robić pieczątki Czarnego Pająka i też się ktoś przejdzie. Te rajdy będą pomagały w osiągnięciu większego poziomu fam.
Myślę, że pozytywnie rozpatrzycie moje podanie. ;)

Offline

 

#2 2013-06-24 19:09:22

Surtr

Admin

Zarejestrowany: 2013-04-08
Posty: 61
Punktów :   -2 

Re: IAmBoskiM - nie oceniaj po wieku

Dopoki bedziesz bral mnie na rajdy to jestem na tak ^^

Offline

 

#3 2013-06-25 12:16:12

Agzer

Admin

Zarejestrowany: 2013-04-08
Posty: 666
Punktów :   

Re: IAmBoskiM - nie oceniaj po wieku

zgłoś się do mnie w grze ;p na 100% znajdziesz mnie ok. godziny 19

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.nightfallrpg.pun.pl www.dmc.pun.pl www.kochamypokemony.pun.pl www.spox-bakugany.pun.pl www.masbleach.pun.pl